Диск гальмівний задній Renault Master (10-) TWIN WHEELS

Примінено на автомобілях: Master
Каталожний номер: FT31129
Виробник: Fast Італія
Доставка і оплата: Докладна інформація у розділі: Доставка та оплата
Купити Диск гальмівний задній Renault Master (10-) TWIN WHEELS (Fast) (FT31129)
Купівля цього товару можна зробити поклавши товар у кошик, або по телефону у менеджера назовите Код/ Артикул 00-00087092 або Каталожний номер: FT31129
Приєднатися до нас у розділі Контакти: Онлайнчат, Viber вам допоможе швидко отримати відповідь на питання, що вас цікавить.




Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | FT31129 |
| Виробник | Fast |
| Країна виробник | Італія |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 140 мм |
| Кількість отворів | 8 шт. |
| Висота | 50 мм |
| Призначення | Задні колеса |
| Тип | Невентильовані |
| Товщина | 18 мм |
| Колір | Чорний |
| Сумісність з моделлю | Movano, Master |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка авто | Master |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 ₴



