Диск гальмівний передній (кратно 2) Renault Logan, Nissan Micra, Renault Clio [260X44] (ROTINGER) (RT 20161-GL/T5)
2 277 ₴
- Готово до відправки
- Код: 00-00036875
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Диск гальмівний передній (кратно 2) Renault Logan, Nissan Micra, Renault Clio [260X44]

Примінено на автомобілях: Logan,Clio
Каталожний номер: RT 20161-GL/T5
Виробник: ROTINGER Польща
Доставка і оплата: Докладна інформація у розділі: Доставка та оплата
Купити Диск гальмівний передній (кратно 2) Renault Logan, Nissan Micra, Renault Clio [260X44] (ROTINGER) (RT 20161-GL/T5)
Купівля цього товару можна зробити поклавши товар у кошик, або по телефону у менеджера назовите Код/ Артикул 00-00036875 або Каталожний номер: RT 20161-GL/T5
Приєднатися до нас у розділі Контакти: Онлайнчат, Viber вам допоможе швидко отримати відповідь на питання, що вас цікавить.




Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | RT 20161-GL/T5 |
| Виробник | Rotinger |
| Країна виробник | Польща |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Висота | 44 мм |
| Кількість отворів | 4 шт. |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 100 мм |
| Тип | Вентильовані |
| Покриття дисків | Гальванічне покриття |
| Призначення | Передні колеса |
| Товщина | 22 мм |
| Сумісність з моделлю | Tiida, Note, Clio, Logan, Megane, Micra |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка авто | Clio, Logan |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 277 ₴

![Диск гальмівний передній (кратно 2) Renault Logan, Nissan Micra, Renault Clio [260X44] (ROTINGER) (RT 20161-GL/T5)](https://images.prom.ua/5790759792_w640_h640_disk-galmivnij-perednij.jpg)
![Диск гальмівний передній (кратно 2) Renault Logan, Nissan Micra, Renault Clio [260X44] (ROTINGER) (RT 20161-GL/T5)](https://images.prom.ua/5790759792_disk-galmivnij-perednij.jpg)
