Колодки гальмівний диск. перед. (пр-во Remsa) Renault Master Movano 00>06> (WOKING) (P9193.00)
1 816 ₴
- Готово до відправки
- Код: 00-00084382
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівний диск. перед. (пр-во Remsa) Renault Master Movano 00>06>

Примінено на автомобілях: Master
Каталожний номер: P9193.00
Виробник: WOKING Іспанія
Доставка і оплата: Докладна інформація у розділі: Доставка та оплата
Купити Колодки гальмівний диск. перед. (пр-во Remsa) Renault Master Movano 00>06> (WOKING) (P9193.00)
Купівля цього товару можна зробити поклавши товар у кошик, або по телефону у менеджера назовите Код/ Артикул 00-00084382 або Каталожний номер: P9193.00
Приєднатися до нас у розділі Контакти: Онлайнчат, Viber вам допоможе швидко отримати відповідь на питання, що вас цікавить.




Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | P9193.00 |
| Виробник | Woking |
| Країна виробник | Іспанія |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Довжина | 139 мм |
| Висота | 79.8 мм |
| Товщина | 17.8 мм |
| Комплектація колодок | З клейкою плівкою |
| Призначення | Передні колеса |
| Сумісність з моделлю | Movano, Interstar, Master |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка авто | Master |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 816 ₴



