Колодки дискові гальмові задні Renault Kangoo (08-)

Примінено на автомобілях: Kangoo
Каталожний номер: 573272CH
Виробник: CHAMPION США
Доставка і оплата: Докладна інформація у розділі: Доставка та оплата
Купити Колодки дискові гальмові задні Renault Kangoo (08-) (CHAMPION) (573272CH)
Купівля цього товару можна зробити поклавши товар у кошик, або по телефону у менеджера назовите Код/ Артикул 00-00063805 або Каталожний номер: 573272CH
Приєднатися до нас у розділі Контакти: Онлайнчат, Viber вам допоможе швидко отримати відповідь на питання, що вас цікавить.




Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 573272CH |
| Виробник | Champion |
| Країна виробник | США |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Товщина | 16 мм |
| Довжина | 95.4 мм |
| Ширина | 44 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Сумісність з моделлю | Kangoo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка авто | Kangoo |
Інформація для замовлення
- Ціна: 870 ₴



