Колодки дискові гальмові передні RENAULT Modus, Clio III (CHAMPION) (573125CH)
702 ₴
- Готово до відправки
- Код: 00-00063779
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки дискові гальмові передні RENAULT Modus, Clio III

Примінено на автомобілях: Clio,Modus
Каталожний номер: 573125CH
Виробник: CHAMPION США
Доставка і оплата: Докладна інформація у розділі: Доставка та оплата
Купити Колодки дискові гальмові передні RENAULT Modus, Clio III (CHAMPION) (573125CH)
Купівля цього товару можна зробити поклавши товар у кошик, або по телефону у менеджера назовите Код/ Артикул 00-00063779 або Каталожний номер: 573125CH
Приєднатися до нас у розділі Контакти: Онлайнчат, Viber вам допоможе швидко отримати відповідь на питання, що вас цікавить.




Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 573125CH |
| Виробник | Champion |
| Країна виробник | США |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Товщина | 16.8 мм |
| Довжина | 116 мм |
| Ширина | 52.3 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Сумісність з моделлю | Bluebird, Vesta, XRAY, Note, Duster, Largus, Kangoo, Dokker, Clio, Logan, Megane, Micra |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка авто | Clio, Modus |
Інформація для замовлення
- Ціна: 702 ₴



