Колодки гальмівні передні дискові NISSAN Primastar OPEL Vivaro RENAULT Trafic (CHAMPION) (573058CH)
1 350 ₴
- Готово до відправки
- Код: 00-00063772
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні передні дискові NISSAN Primastar OPEL Vivaro RENAULT Trafic

Примінено на автомобілях: Trafic
Каталожний номер: 573058CH
Виробник: CHAMPION США
Доставка і оплата: Докладна інформація у розділі: Доставка та оплата
Купити Колодки гальмівні передні дискові NISSAN Primastar OPEL Vivaro RENAULT Trafic (CHAMPION) (573058CH)
Купівля цього товару можна зробити поклавши товар у кошик, або по телефону у менеджера назовите Код/ Артикул 00-00063772 або Каталожний номер: 573058CH
Приєднатися до нас у розділі Контакти: Онлайнчат, Viber вам допоможе швидко отримати відповідь на питання, що вас цікавить.




Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 573058CH |
| Виробник | Champion |
| Країна виробник | США |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Товщина | 18.1 мм |
| Довжина | 145 мм |
| Ширина | 62.3 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Сумісність з моделлю | Espace, Interstar, Trafic, Primastar, Vivaro |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка авто | Trafic |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 350 ₴



