Колодки гальмівні передні RENAULT Laguna III (CHAMPION) (573243CH)
1 099 ₴
- Готово до відправки
- Код: 00-00063797
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні передні RENAULT Laguna III

Примінено на автомобілях: Laguna
Каталожний номер: 573243CH
Виробник: CHAMPION США
Доставка і оплата: Докладна інформація у розділі: Доставка та оплата
Купити Колодки гальмівні передні RENAULT Laguna III (CHAMPION) (573243CH)
Купівля цього товару можна зробити поклавши товар у кошик, або по телефону у менеджера назовите Код/ Артикул 00-00063797 або Каталожний номер: 573243CH
Приєднатися до нас у розділі Контакти: Онлайнчат, Viber вам допоможе швидко отримати відповідь на питання, що вас цікавить.




Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 573243CH |
| Виробник | Champion |
| Країна виробник | США |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Товщина | 17.9 мм |
| Довжина | 155.2 мм |
| Ширина | 68.4 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 62.8 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 68.4 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Сумісність з моделлю | Laguna, Scenic, Clio, Megane |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка авто | Laguna |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 099 ₴



