Колодки гальмівні передні Renault Kangoo I 1.2-1.9 dTi (97-), Nissan Kubistar 1.2-1.6 (03-09) (JAPKO) (50114)
869 ₴
- Готово до відправки
- Код: 00-00062058
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні передні Renault Kangoo I 1.2-1.9 dTi (97-), Nissan Kubistar 1.2-1.6 (03-09)

Примінено на автомобілях: Kangoo
Каталожний номер: 50114
Виробник: JAPKO Італія
Доставка і оплата: Докладна інформація у розділі: Доставка та оплата
Купити Колодки гальмівні передні Renault Kangoo I 1.2-1.9 dTi (97-), Nissan Kubistar 1.2-1.6 (03-09) (JAPKO) (50114)
Купівля цього товару можна зробити поклавши товар у кошик, або по телефону у менеджера назовите Код/ Артикул 00-00062058 або Каталожний номер: 50114
Приєднатися до нас у розділі Контакти: Онлайнчат, Viber вам допоможе швидко отримати відповідь на питання, що вас цікавить.




Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 50114 |
| Виробник | Japko |
| Країна виробник | Італія |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Довжина | 131 мм |
| Висота | 47 мм |
| Товщина | 17.9 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Сумісність з моделлю | Kubistar, Kangoo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка авто | Kangoo |
Інформація для замовлення
- Ціна: 869 ₴



