Підшипник маточини зад. Renault Duster (10-) (JAPKO) (420012)
1 285 ₴
- Готово до відправки
- Код: 00-00078456
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник маточини зад. Renault Duster (10-)

Примінено на автомобілях: Duster
Каталожний номер: 420012
Виробник: JAPKO Італія
Доставка і оплата: Докладна інформація у розділі: Доставка та оплата
Купити Підшипник маточини зад. Renault Duster (10-) (JAPKO) (420012)
Купівля цього товару можна зробити поклавши товар у кошик, або по телефону у менеджера назовите Код/ Артикул 00-00078456 або Каталожний номер: 420012
Приєднатися до нас у розділі Контакти: Онлайнчат, Viber вам допоможе швидко отримати відповідь на питання, що вас цікавить.




Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 420012 |
| Виробник | Japko |
| Країна виробник | Італія |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Місце встановлення | Задній |
| Зовнішній діаметр | 77 мм |
| Внутрішній діаметр | 42 мм |
| Ширина | 39 мм |
| Конструктивні особливості | З магнітним кільцем ABS |
| Сумісність з моделлю | Duster |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Renault |
| Марка авто | Duster |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 285 ₴



