Радіатор охолодження двигуна Renault Trafic, Opel Vivaro 1.9 DCI (01-) (Fast) (FT55561)
2 826 ₴
- Готово до відправки
- Код: 00-00084931
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор охолодження двигуна Renault Trafic, Opel Vivaro 1.9 DCI (01-)

Примінено на автомобілях: Trafic
Каталожний номер: FT55561
Виробник: Fast Італія
Доставка і оплата: Докладна інформація у розділі: Доставка та оплата
Купити Радіатор охолодження двигуна Renault Trafic, Opel Vivaro 1.9 DCI (01-) (Fast) (FT55561)
Купівля цього товару можна зробити поклавши товар у кошик, або по телефону у менеджера назовите Код/ Артикул 00-00084931 або Каталожний номер: FT55561
Приєднатися до нас у розділі Контакти: Онлайнчат, Viber вам допоможе швидко отримати відповідь на питання, що вас цікавить.




Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | FT55561 |
| Виробник | Fast |
| Країна виробник | Італія |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Довжина ядра радіатора | 560 мм |
| Ширина ядра радіатора | 449 мм |
| Глибина ядра радіатора | 26 мм |
| Сумісність з моделлю | Vivaro, Trafic, Primastar |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка авто | Trafic |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 826 ₴



