Ступиця передня без підшипника Opel Movano (10-), Renault Master III (10-) (Fast) (FT23066)
2 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- Немає в наявності
- Код: 00-00080592
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Ступиця передня без підшипника Opel Movano (10-), Renault Master III (10-)

Примінено на автомобілях: Master
Каталожний номер: FT23066
Виробник: Fast Італія
Доставка і оплата: Докладна інформація у розділі: Доставка та оплата
Купити Ступиця передня без підшипника Opel Movano (10-), Renault Master III (10-) (Fast) (FT23066)
Купівля цього товару можна зробити поклавши товар у кошик, або по телефону у менеджера назовите Код/ Артикул 00-00080592 або Каталожний номер: FT23066
Приєднатися до нас у розділі Контакти: Онлайнчат, Viber вам допоможе швидко отримати відповідь на питання, що вас цікавить.




Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | FT23066 |
| Виробник | Fast |
| Країна виробник | Італія |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Місце встановлення | Передня |
| Кількість зубів | 31 |
| Висота | 106 мм |
| Внутрішній діаметр | 55 мм |
| Зовнішній діаметр | 157 мм |
| Сумісність з моделлю | Master |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка авто | Master |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 ₴



