Фільтр повітряний RENAULT LAGUNA Coupe (DT0,1) 08-15, LAGUNA III (BT0,1) (CHAMPION) (CAF100981P)
540 ₴
- Готово до відправки
- Код: 00-00073927
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний RENAULT LAGUNA Coupe (DT0,1) 08-15, LAGUNA III (BT0,1)

Примінено на автомобілях: Laguna
Каталожний номер: CAF100981P
Виробник: CHAMPION США
Доставка і оплата: Докладна інформація у розділі: Доставка та оплата
Купити Фільтр повітряний RENAULT LAGUNA Coupe (DT0,1) 08-15, LAGUNA III (BT0,1) (CHAMPION) (CAF100981P)
Купівля цього товару можна зробити поклавши товар у кошик, або по телефону у менеджера назовите Код/ Артикул 00-00073927 або Каталожний номер: CAF100981P
Приєднатися до нас у розділі Контакти: Онлайнчат, Viber вам допоможе швидко отримати відповідь на питання, що вас цікавить.




Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | CAF100981P |
| Виробник | Champion |
| Країна виробник | США |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Довжина | 247 мм |
| Ширина | 197 мм |
| Висота | 55 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Сумісність з моделлю | Laguna |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка авто | Laguna |
Інформація для замовлення
- Ціна: 540 ₴



