Фільтр повітряний RENAULT Megane I 1.4i (96-) (SB 2058) (SCT) (SB2058)
397 ₴
- Готово до відправки
- Код: 00-00033856
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний RENAULT Megane I 1.4i (96-) (SB 2058)

Примінено на автомобілях: Megane
Каталожний номер: SB2058
Виробник: SCT Німеччина
Доставка і оплата: Докладна інформація у розділі: Доставка та оплата
Купити Фільтр повітряний RENAULT Megane I 1.4i (96-) (SB 2058) (SCT) (SB2058)
Купівля цього товару можна зробити поклавши товар у кошик, або по телефону у менеджера назовите Код/ Артикул 00-00033856 або Каталожний номер: SB2058
Приєднатися до нас у розділі Контакти: Онлайнчат, Viber вам допоможе швидко отримати відповідь на питання, що вас цікавить.




Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | SB2058 |
| Виробник | SCT-MANNOL |
| Країна виробник | Німеччина |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Висота | 90 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Зовнішній діаметр | 264 мм |
| Внутрішній діаметр | 200 мм |
| Сумісність з моделлю | Sandero, Solenza, Kangoo, Clio, Logan, Megane |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка авто | Megane |
Інформація для замовлення
- Ціна: 397 ₴



