Фільтр паливний Renault Trafic, Master 1.9-3.0dCi (03-),Nissan Interstar 3.0 (03-) (JAPKO) (3ECO014)
231 ₴
- Немає в наявності
- Код: 00-00062559
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр паливний Renault Trafic, Master 1.9-3.0dCi (03-),Nissan Interstar 3.0 (03-)

Примінено на автомобілях: Master,Trafic
Каталожний номер: 3ECO014
Виробник: JAPKO Італія
Доставка і оплата: Докладна інформація у розділі: Доставка та оплата
Купити Фільтр паливний Renault Trafic, Master 1.9-3.0dCi (03-),Nissan Interstar 3.0 (03-) (JAPKO) (3ECO014)
Купівля цього товару можна зробити поклавши товар у кошик, або по телефону у менеджера назовите Код/ Артикул 00-00062559 або Каталожний номер: 3ECO014
Приєднатися до нас у розділі Контакти: Онлайнчат, Viber вам допоможе швидко отримати відповідь на питання, що вас цікавить.




Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 3ECO014 |
| Виробник | Japko |
| Країна виробник | Італія |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 120 мм |
| Зовнішній діаметр | 71 мм |
| Внутрішній діаметр | 20 мм |
| Сумісність з моделлю | Interstar, Movano, Trafic, Primastar, Vivaro, Master |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка авто | Master, Trafic |
Інформація для замовлення
- Ціна: 231 ₴



