Втулка стабілізатора Duster

Примінено на автомобілях: Duster
Каталожний номер:805904
Виробник: SIDEM Бельгія
Доставка і оплата: Докладна інформація у розділі: Доставка та оплата
Купити Втулка стабілізатора Duster (805904) (SIDEM)
Купівля цього товару можна зробити поклавши товар у кошик, або по телефону у менеджера назовите Код/ Артикул B328309 або Каталожний номер: 805904
Приєднатися до нас у розділі Контакти: Онлайнчат, Viber вам допоможе швидко отримати відповідь на питання, що вас цікавить.




Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 805904 |
| Виробник | Sidem |
| Країна виробник | Бельгія |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Місце встановлення | Задня |
| Довжина | 35 мм |
| Внутрішній діаметр | 12 мм |
| Зовнішній діаметр | 32 мм |
| Сумісність з моделлю | Duster |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка авто | Duster |
Інформація для замовлення
- Ціна: 274 ₴



