bvd_ggl
Сальник (вир-во Corteco)

КОД ТОВАРУ
6900380176

АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
20035460B
(Corteco)
| Характеристика |
|
|
| Вага (кг) |
|
|
| код УКТЗЕД |
|
|
| Базова одиниця |
|
|
| Країна виробництва |
|
|
| Ширина упаковки |
|
|
| Висота упаковки |
|
|
| Довжина упаковки |
|
|
| Додатковий артикул / Дод. інформація 2 |
|
|
| Внутрішній діаметр 1 [мм] |
|
|
| Матеріал |
|
|
| Тип крутіння |
|
|
| Зовнішній діаметр 1 [мм] |
|
|
| Висота 1 [мм] |
|
|
| Захист від пилу |
|
|
| Імпортовано |
|

КАТАЛОЖНІ НОМЕРИ АНАЛОГІВ
| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| Ajusa | 15089200 | ASAM | 30987 | BGA | OS8349 |
| Elring | 584880 | ELWIS ROYAL | 8446826 | GLASER | P7747201 |
| GOETZE ENGINE | 5031958400 | Hans Pries (Topran) | 700901 | Nissan | 7701478550 |
| PAYEN | NA5328 | RENAULT | 8200079247 | RENAULT | 7701474149 |
| RENAULT | 7701478550 | Stellox | 3400155SX | VICTOR REINZ | 813850600 |
| WILMINK | WG1193857 | WILMINK | WG1183284 | WILMINK | WG1226660 |
| WILMINK | WG1497610 |

ЗАСТОСУВАННЯ
| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Сальник Dacia LOGAN (LS_) | Сальник Dacia LOGAN EXPRESS (FS_) | Сальник Dacia LOGAN пикап (US_) |
| Сальник Dacia SANDERO | Сальник Renault CLIO III (BR0/1, CR0/1) | Сальник Renault MODUS / GRAND MODUS (F/JP0_) |
| Сальник Renault SCENIC II (JM0/1_) | Сальник Renault CLIO II (BB_, CB_) | Сальник Renault GRAND SCENIC II (JM0/1_) |
| Сальник Renault KANGOO (KC0/1_) | Сальник Renault MEGANE I Classic (LA0/1_) | Сальник Renault MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) |
| Сальник Renault CLIO Grandtour (KR0/1_) | Сальник Renault LAGUNA II (BG0/1_) | Сальник Renault MEGANE II седан (LM0/1_) |
| Сальник Renault THALIA I (LB_) | Сальник VW TOURAN (1T1, 1T2) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 20035460B |
| Виробник | Corteco |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Місце встановлення | Двигун |
| Висота | 6 мм |
| Внутрішній діаметр | 28 мм |
| Зовнішній діаметр | 42 мм |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Dacia, Renault |
| Сумісність з моделлю | Duster, Kangoo, Logan/Stepway, Laguna, Logan, Touran, Wind, Clio, Megane, Sandero, Scenic, Dokker, Fluence |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова одиниця | шт. |
| Вага (кг) | 0.01000 |
| Висота 1 [мм] | 6 |
| Внутрішній діаметр 1 [мм] | 28 |
| Висота паковання | 40 |
| Довжина паковання | 60 |
| Додатковий артикул/Доп. інформація 2 | з монтажною оболонкою |
| Захист від пилу | з пилозахисним краєм |
| Зовнішній діаметр 1 [мм] | 42 |
| Імпортований | Да |
| Код товару | 6900380176 |
| Країна виробництва | уточнюйте |
| Матеріал | PTFE (политетрафлуороетилен)/ACM (полиакрил-каучук) |
| Тип кручення | праве кручення |
| Ширина паковання | 60 |
| код УКТЗЕД | 8484200000 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 812 ₴



