Фільтр повітряний Lanos

Примінено на автомобілях: Lanos
Каталожний номер: AF607
Крос-код:96182220, 96183740, 96596217, 96560862, 96604169, C2229, WA6250, AP 0821, GB9776, TF69Y0-1109010
Виробник: Finwhale
Купить Фільтр повітряний Lanos (Finwhale) (AF607)
Купівля цього товару можна зробити поклавши товар у кошик, або по телефону у менеджера назвіть Код/ Артикул: A32616 або Каталожний номер: AF607
Доставка і оплата: Докладна інформація у розділі: Доставка та оплата
Приєднатися до нас у розділі Контакти: Онлайн чат вам допоможе швидко отримати відповідь на питання, що вас цікавить.




Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | AF607 |
| Виробник | Finwhale |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Довжина | 210 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Висота | 38 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка авто | Lanos |
Інформація для замовлення
- Ціна: 227 ₴



