Колодка гальмівна задня Lacetti після 202107, Nubira 1.6, 1.8, 2.0 05-диск. (Hi-Q) (SP1257)
749 ₴/комплект
- В наявності
- Код: A59407
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодка гальмівна задня Lacetti після 202107, Nubira 1.6, 1.8, 2.0 05-диск.

Примінено на автомобілях: Nubira,Lacetti
Каталожний номер: SP1257
Крос-код:96800089
Виробник: Hi-Q
Купить Колодка гальмівна задня Lacetti після 202107, Nubira 1.6, 1.8, 2.0 05-диск. (Hi-Q) (SP1257)
Купівля цього товару можна зробити поклавши товар у кошик, або по телефону у менеджера назвіть Код/ Артикул: A59407 або Каталожний номер: SP1257
Доставка і оплата: Докладна інформація у розділі: Доставка та оплата
Приєднатися до нас у розділі Контакти: Онлайн чат вам допоможе швидко отримати відповідь на питання, що вас цікавить.




Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | SP1257 |
| Виробник | HI-Q |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Товщина | 13.8 мм |
| Ширина | 103.9 мм |
| Висота | 39 мм |
| Сумісність з маркою | Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Nubira, Lacetti |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка авто | Lacetti, Nubira |
Інформація для замовлення
- Ціна: 749 ₴/комплект



