Колодка гальмівна задня Lacetti з 2004 до 202107 р., Nubira II, 1.4, 1.6, 1.8 диск. (Hi-Q) (SP1160)
744 ₴/комплект
- В наявності
- Код: A59409
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодка гальмівна задня Lacetti з 2004 до 202107 р., Nubira II, 1.4, 1.6, 1.8 диск.

Примінено на автомобілях: Nubira,Lacetti
Каталожний номер: SP1160
Крос-код:96405131, 96549624, 94696764
Виробник: Hi-Q
Купить Колодка гальмівна задня Lacetti з 2004 до 202107 р., Nubira II, 1.4, 1.6, 1.8 диск. (Hi-Q) (SP1160)
Купівля цього товару можна зробити поклавши товар у кошик, або по телефону у менеджера назвіть Код/ Артикул: A59409 або Каталожний номер: SP1160
Доставка і оплата: Докладна інформація у розділі: Доставка та оплата
Приєднатися до нас у розділі Контакти: Онлайн чат вам допоможе швидко отримати відповідь на питання, що вас цікавить.




Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | SP1160 |
| Виробник | HI-Q |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Товщина | 14 мм |
| Ширина | 104.5 мм |
| Висота | 38.8 мм |
| Сумісність з маркою | Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Nubira, Lacetti |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка авто | Lacetti, Nubira |
Інформація для замовлення
- Ціна: 744 ₴/комплект



