Колодка гальмівна передня Lacetti, Tacuma, Lanos 14", Nexia, Nubira (без дат. вив.) диск. (к-т 4 шт.) (Hi-Q) (SP1077)
786 ₴/комплект
- В наявності
- Код: A40137
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодка гальмівна передня Lacetti, Tacuma, Lanos 14", Nexia, Nubira (без дат. вив.) диск. (к-т 4 шт.)

Примінено на автомобілях: Tacuma,Nexia,Lacetti,Lanos
Каталожний номер: SP1077
Крос-код:96281937, S4510014, 96253382, 96405129, 96349059, 96495164, 96446742, 96495227, 96349060, 96245178
Виробник: Hi-Q
Купить Колодка гальмівна передня Lacetti, Tacuma, Lanos 14", Nexia, Nubira (без дат. вив.) диск. (к-т 4 шт.) (Hi-Q) (SP1077)
Купівля цього товару можна зробити поклавши товар у кошик, або по телефону у менеджера назвіть Код/ Артикул: A40137 або Каталожний номер: SP1077
Доставка і оплата: Докладна інформація у розділі: Доставка та оплата
Приєднатися до нас у розділі Контакти: Онлайн чат вам допоможе швидко отримати відповідь на питання, що вас цікавить.




Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | SP1077 |
| Виробник | HI-Q |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Товщина | 17 мм |
| Ширина | 143 мм |
| Висота | 51.3 мм |
| Сумісність з маркою | Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Rezzo, Nubira, Spark, Lacetti |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка авто | Lacetti, Lanos, Nexia, Tacuma |
Інформація для замовлення
- Ціна: 786 ₴/комплект



