Колодка гальмівна передня Lanos 1.5, Sens, Matiz, Chery QQ 13" диск (Hi-Q) (SP1086)
644 ₴/комплект
- В наявності
- Код: A40128
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодка гальмівна передня Lanos 1.5, Sens, Matiz, Chery QQ 13" диск

Примінено на автомобілях: Sens,Lanos,Matiz
Каталожний номер: SP1086
Крос-код:AF13047, 13046059962, S113501080, 96273708, 96281945, 96288629, 96316582, 96446176, S4510004, LP1390, FDB1337
Виробник: Hi-Q
Купить Колодка гальмівна передня Lanos 1.5, Sens, Matiz, Chery QQ 13" диск (Hi-Q) (SP1086)
Купівля цього товару можна зробити поклавши товар у кошик, або по телефону у менеджера назвіть Код/ Артикул: A40128 або Каталожний номер: SP1086
Доставка і оплата: Докладна інформація у розділі: Доставка та оплата
Приєднатися до нас у розділі Контакти: Онлайн чат вам допоможе швидко отримати відповідь на питання, що вас цікавить.




Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | SP1086 |
| Виробник | HI-Q |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Товщина | 16 мм |
| Ширина | 127 мм |
| Висота | 48 мм |
| Сумісність з маркою | Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Spark, Matiz |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка авто | Lanos, Matiz, Sens |
Інформація для замовлення
- Ціна: 644 ₴/комплект



