Диск гальмівний передній (кратно 2) Авео, Т300, Круз, J300, Опель Астра J, P10 (562642CH) (CHAMPION)
1 858 ₴
- Готово до відправки
- Код: 00-00071199
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Диск гальмівний передній (кратно 2) Авео, Т300, Круз, J300, Опель Астра J, P10

Примінено на автомобілях: Aveo
Каталожний номер: 562642CH
Виробник: CHAMPION
Купити Диск гальмівний передній (кратно 2) Авео, Т300, Круз, J300, Опель Астра J, P10 (562642CH) (CHAMPION)
Купити цей товар можна поклавши товар у кошик, або по телефону у менеджера назвіть Код/Артикул: 00-00071199 або Каталожний номер: 562642CH
Доставка і оплата: Докладна інформація у розділі: Доставка та оплата
Приєднатися до нас у розділі Контакти: Онлайн чат вам допоможе швидко отримати відповідь на питання, що вас цікавит
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 562642CH |
| Виробник | Champion |
| Країна виробник | США |
| Стан | Новий |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Висота | 45.5 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 0 мм |
| Тип | Вентильовані |
| Товщина | 26 мм |
| Конструктивні особливості | Без болтів/гвинтів |
| Сумісність з маркою | Opel, Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Cruze, Astra, Aveo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка авто | Aveo |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 858 ₴



