
Фільтр повітряний Ланос, KLAT, 97-, LANOS Saloon, KLAT, 97- (CAF100682P) (CHAMPION)
370 ₴
- Готово до відправки
- Код: 00-00082779
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний Ланос, KLAT, 97-, LANOS Saloon, KLAT, 97-

Примінено на автомобілях: Lanos
Каталожний номер: CAF100682P
Виробник: CHAMPION
Купити Фільтр повітряний Ланос, KLAT, 97-, LANOS Saloon, KLAT, 97- (CAF100682P) (CHAMPION)
Купити цей товар можна поклавши товар у кошик, або по телефону у менеджера назвіть Код/Артикул: 00-00082779 або Каталожний номер: CAF100682P
Доставка і оплата: Докладна інформація у розділі: Доставка та оплата
Приєднатися до нас у розділі Контакти: Онлайн чат вам допоможе швидко отримати відповідь на питання, що вас цікавит
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | CAF100682P |
| Виробник | Champion |
| Країна виробник | США |
| Стан | Новий |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Довжина | 210 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Висота | 39 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Сумісність з маркою | Chery, ЗАЗ |
| Сумісність з моделлю | Lanos, Kimo, Nexia, Sens |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка авто | Lanos |
Інформація для замовлення
- Ціна: 370 ₴



