Ступиця Ланос, Нексія R14 задня (420019) (JAPKO)
1 361 ₴
- Готово до відправки
- Код: 00-00078749
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ступиця Ланос, Нексія R14 задня

Примінено на автомобілях: Lanos,Nexia
Каталожний номер: 420019
Виробник: JAPKO
Купити Ступиця Ланос, Нексія R14 задня (420019) (JAPKO)
Купити цей товар можна поклавши товар у кошик, або по телефону у менеджера назвіть Код/Артикул: 00-00078749 або Каталожний номер: 420019
Доставка і оплата: Докладна інформація у розділі: Доставка та оплата
Приєднатися до нас у розділі Контакти: Онлайн чат вам допоможе швидко отримати відповідь на питання, що вас цікавит
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 420019 |
| Виробник | Japko |
| Країна виробник | Італія |
| Стан | Новий |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Місце встановлення | Задня |
| Висота | 80 мм |
| Внутрішній діаметр | 40 мм |
| Зовнішній діаметр | 136 мм |
| Кількість монтажних отворів | 4 |
| Відстань між кріпильними отворами | 70 мм |
| Сумісність з моделлю | Espero |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка авто | Lanos, Nexia |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 361 ₴



