Колодки гальмівні передні Opel Astra J (09-), Chevrolet Cruze, Aveo (09-) (50W12) (JAPKO)
1 217 ₴
- Готово до відправки
- Код: 00-00062107
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні передні Opel Astra J (09-), Chevrolet Cruze, Aveo (09-)

Примінено на автомобілях: Aveo
Каталожний номер: 50W12
Виробник: JAPKO
Купити Колодки гальмівні передні Opel Astra J (09-), Chevrolet Cruze, Aveo (09-) (50W12) (JAPKO)
Купити цей товар можна поклавши товар у кошик, або по телефону у менеджера назвіть Код/Артикул: 00-00062107 або Каталожний номер: 50W12
Доставка і оплата: Докладна інформація у розділі: Доставка та оплата
Приєднатися до нас у розділі Контакти: Онлайн чат вам допоможе швидко отримати відповідь на питання, що вас цікавит
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 50W12 |
| Виробник | Japko |
| Країна виробник | Італія |
| Стан | Новий |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Довжина | 148 мм |
| Висота | 61 мм |
| Товщина | 19 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Сумісність з маркою | Opel, Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Cruze, Astra, Aveo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка авто | Aveo |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 217 ₴



