Барабан гальмівний Ланос, Сенс, Нексія (без ABS) з маточкою (кратно 2) (56W01C) (JAPKO)
1 876 ₴
- Готово до відправки
- Код: 00-00062682
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Барабан гальмівний Ланос, Сенс, Нексія (без ABS) з маточкою (кратно 2)

Примінено на автомобілях: Lanos,Sens,Nexia
Каталожний номер: 56W01C
Виробник: JAPKO
Купити Барабан гальмівний Ланос, Сенс, Нексія (без ABS) з маточкою (кратно 2) (56W01C) (JAPKO)
Купити цей товар можна поклавши товар у кошик, або по телефону у менеджера назвіть Код/Артикул: 00-00062682 або Каталожний номер: 56W01C
Доставка і оплата: Докладна інформація у розділі: Доставка та оплата
Приєднатися до нас у розділі Контакти: Онлайн чат вам допоможе швидко отримати відповідь на питання, що вас цікавит
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 56W01C |
| Виробник | Japko |
| Країна виробник | Італія |
| Стан | Новий |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Внутрішня висота барабану | 52.5 мм |
| Діаметр отвору маточини | 39.9 мм |
| Висота | 81 мм |
| Призначення | Задні колеса |
| Покриття барабанів | Пофарбований |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка авто | Lanos, Nexia, Sens |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 876 ₴



