Сайлентблок Нубіра тяги задньої поперечної (малий) (GOJW30) (JAPKO)
288 ₴
- Готово до відправки
- Код: 00-00062719
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок Нубіра тяги задньої поперечної (малий)

Примінено на автомобілях: Nubira
Каталожний номер: GOJW30
Виробник: JAPKO
Купити Сайлентблок Нубіра тяги задньої поперечної (малий) (GOJW30) (JAPKO)
Купити цей товар можна поклавши товар у кошик, або по телефону у менеджера назвіть Код/Артикул: 00-00062719 або Каталожний номер: GOJW30
Доставка і оплата: Докладна інформація у розділі: Доставка та оплата
Приєднатися до нас у розділі Контакти: Онлайн чат вам допоможе швидко отримати відповідь на питання, що вас цікавит
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | GOJW30 |
| Виробник | Japko |
| Країна виробник | Італія |
| Стан | Новий |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Довжина | 40 мм |
| Діаметр внутрішній | 15 мм |
| Діаметр зовнішній | 34 мм |
| Місце встановлення | Задній лівий |
| Сумісність з моделлю | Nubira |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка авто | Nubira |
Інформація для замовлення
- Ціна: 288 ₴



