
Колодки гальмові передні дискові (виробництво Remsa) Aveo III, Cruze, Astra J (P1531312) (WOKING)
1 530 ₴
- Готово до відправки
- Код: 00-00084386
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмові передні дискові (виробництво Remsa) Aveo III, Cruze, Astra J

Примінено на автомобілях: Aveo
Каталожний номер: P1531312
Виробник: WOKING
Купити Колодки гальмові передні дискові (виробництво Remsa) Aveo III, Cruze, Astra J (P1531312) (WOKING)
Купити цей товар можна поклавши товар у кошик, або по телефону у менеджера назвіть Код/Артикул: 00-00084386 або Каталожний номер: P1531312
Доставка і оплата: Докладна інформація у розділі: Доставка та оплата
Приєднатися до нас у розділі Контакти: Онлайн чат вам допоможе швидко отримати відповідь на питання, що вас цікавит
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | P1531312 |
| Виробник | Woking |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Довжина | 148 мм |
| Висота | 60.4 мм |
| Товщина | 19 мм |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Комплектація колодок | З клейкою плівкою |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Призначення | Передні колеса |
| Сумісність з маркою | Opel, Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Cruze, Astra, Aveo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка авто | Aveo |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 530 ₴



