Вентилятор салона DAF CF SERIES (2000) CF 65.180
3 138 ₴
- Готово к отправке
- Код: 87752
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Вентилятор салону призначений для вантажних автомобілів DAF CF SERIES (модель CF 65.180, рік випуску 2000). Забезпечує ефективну циркуляцію повітря в кабіні, підтримує комфортну температуру та сприяє швидкому обігріву або охолодженню салону. Вентилятор має компактну конструкцію, легко монтується та сумісний з системами кондиціонування або без них.
Характеристики:
- Тип: електричний вентилятор салону
- Напруга живлення: 24 В
- Номінальна потужність: 300 Вт
- Діаметр крильчатки: 132 мм
- Висота: 137 мм
- Ширина: 350 мм
- Конструкція: з корпусом
- Сумісність: DAF CF 65.180 (2000), з/без кондиціонера
- Стан: новий
Підходить для заміни штатного вентилятора без додаткових доробок. Рекомендовано для професійного використання в сервісних центрах та автопарках.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Nissens |
| Код запчасти | 87752 |
| Состояние | Новое |
| Тип | Вентилятор |
| Направление вращения | По часовой стрелке |
| Напряжение | 24 В |
| Конструктивные особенности | Без блока управления |
| Форма соединителя | Прямоугольный |
| Диаметр | 130 мм |
| Количество контактов | 2 |
| Потребляемая мощность | 360 Вт |
Информация для заказа
- Цена: 3 138 ₴



