Фільтр повітряний Daewoo Matiz 1998-2013

Примінено на автомобілях: Matiz
Каталожний номер:WA9639
Виробник: WIX FILTERS
Купити Фільтр повітряний Daewoo Matiz 1998-2013 (WA9639)
Купівля цього товару можна зробити поклавши товар у кошик, або по телефону у менеджера назвіть Код/Артикул: B439145 або Каталожний номер: WA9639
Доставка і оплата: Докладна інформація у розділі: Доставка та оплата
Приєднатися до нас у розділі Контакти: Онлайн чат вам допоможе швидко отримати відповідь на питання, що вас цікавить.




Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WIX Filters |
| Код запчастини | WA9639 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Daewoo |
| Сумісність з моделлю | Matiz |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Довжина | 193 мм |
| Ширина | 223 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 27 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка авто | Matiz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 345 ₴



