Фільтр повітряний Lanos в корпусі

Примінено на автомобілях: Lanos
Каталожний номер:C2229
Виробник: MANN-FILTER
Купити Фільтр повітряний Lanos в корпусі (C2229)
Купівля цього товару можна зробити поклавши товар у кошик, або по телефону у менеджера назвіть Код/Артикул: B372875 або Каталожний номер: C2229
Доставка і оплата: Докладна інформація у розділі: Доставка та оплата
Приєднатися до нас у розділі Контакти: Онлайн чат вам допоможе швидко отримати відповідь на питання, що вас цікавить.




Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mann Filter |
| Код запчастини | C2229 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Daewoo |
| Сумісність з моделлю | Lanos |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 212 мм |
| Ширина | 203 мм |
| Висота | 39 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка авто | Lanos |
Інформація для замовлення
- Ціна: 377 ₴



