Колодки гальмівні задні Daewoo Leganza, Nubira, Tacuma з 1997 року (C20002ABE)
807 ₴/комплект
- В наявності
- Код: B195211
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні задні Daewoo Leganza, Nubira, Tacuma з 1997 року

Примінено на автомобілях: Nubira
Каталожний номер:C20002ABE
Виробник: ABE
Купити Колодки гальмівні задні Daewoo Leganza, Nubira, Tacuma з 1997 року (C20002ABE)
Купівля цього товару можна зробити поклавши товар у кошик, або по телефону у менеджера назвіть Код/Артикул: B195211 або Каталожний номер: C20002ABE
Доставка і оплата: Докладна інформація у розділі: Доставка та оплата
Приєднатися до нас у розділі Контакти: Онлайн чат вам допоможе швидко отримати відповідь на питання, що вас цікавить.




Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABE |
| Код запчастини | C20002ABE |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Daewoo |
| Сумісність з моделлю | Nubira |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Висота | 54.9 мм |
| Товщина | 14.5 мм |
| Призначення | Задні колеса |
| Ширина | 114 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 14 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка авто | Nubira |
Інформація для замовлення
- Ціна: 807 ₴/комплект



