Фільтр повітряний Hyundai Elantra XD 1.6, 1.8 (2000-2006)

Примінено на автомобілях: Hyundai Elantra XD
Каталожний номер: SB2201
Виробник: SCT
Доставка і оплата: Докладна інформація у розділі: Доставка та оплата
Купити Фільтр повітряний Hyundai Elantra XD 1.6, 1.8 (2000-2006) (SB2201) (SCT)
Купівля цього товару можна зробити поклавши товар у кошик, або по телефону у менеджера назвіть Каталожний номер: SB2201
Приєднатися до нас у розділі Контакти: Онлайнчат, Viber вам допоможе швидко отримати відповідь на питання, що вас цікавить.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SCT-MANNOL |
| Код запчастини | SB2201 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Довжина | 251 мм |
| Ширина | 172 мм |
| Висота | 44 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сумісність із моделлю | Hyundai Elantra XD |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 ₴



