Подушка стабілізатора передньої підвіски NEXIA, ESPERO 16 мм (CTR) (CVKD-20)
96 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- В наявності
- Код: B119791
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Подушка стабілізатора передньої підвіски NEXIA, ESPERO 16 мм

Примінено на автомобілях: Nexia
Каталожний номер: CVKD-20
Виробник: CTR Южная Корея
Доставка і оплата: Докладна інформація у розділі: Доставка та оплата
Купити Подушка стабілізатора передньої підвіски NEXIA, ESPERO 16 мм (CTR) (CVKD-20)
Купівля цього товару можна зробити поклавши товар у кошик, або по телефону у менеджера назвіть Код/Артикул B119791 або Каталожний номер: CVKD-20
Приєднатися до нас у розділі Контакти: Онлайнчат вам допоможе швидко отримати відповідь на питання, що вас цікавить.




Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | CVKD-20 |
| Виробник | CTR |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Передня |
| Довжина | 40 мм |
| Ширина | 36 мм |
| Висота | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка авто | Nexia |
Інформація для замовлення
- Ціна: 96 ₴



