Сайлентблок балки LANOS 1,4-1,5-1,6 16V

Примінено на автомобілях:
Каталожний номер: 04305
Виробник: Febi Bilstein Германия
Доставка і оплата: Докладна інформація у розділі: Доставка та оплата
Купити Сайлентблок балки LANOS 1,4-1,5-1,6 16V (Febi Bilstein) (04305)
Купівля цього товару можна зробити поклавши товар у кошик, або по телефону у менеджера назвіть Код/Артикул B65926 або Каталожний номер: 04305
Приєднатися до нас у розділі Контакти: Онлайнчат вам допоможе швидко отримати відповідь на питання, що вас цікавить.




Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 04305 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Довжина | 75 мм |
| Діаметр внутрішній | 12 мм |
| Діаметр зовнішній | 48 мм |
| Матеріал | Гума/метал |
| Місце встановлення | Задній правий |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Ascona, Espero, Kadett, Vectra, Nexia |
Інформація для замовлення
- Ціна: 389 ₴



