Втулка стабілізатора Logan (штанги)

Примінено на автомобілях: Logan
Каталожний номер: 4005153
Виробник: SASIC
Доставка і оплата: Докладна інформація у розділі: Доставка та оплата
Купити Втулка стабілізатора Logan (штанги) (4005153)
Купівля цього товару можна зробити поклавши товар у кошик, або по телефону у менеджера назвіть Код/ Артикул B192834 або Каталожний номер: 4005153
Приєднатися до нас у розділі Контакти: Онлайнчат, Viber вам допоможе швидко отримати відповідь на питання, що вас цікавить.




Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 4005153 |
| Виробник | Sasic |
| Країна виробник | Франція |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Місце встановлення | Передня |
| Тип кріплення | Гумове |
| Внутрішній діаметр | 23 мм |
| Довжина | 35 мм |
| Ширина | 38 мм |
| Висота | 40 мм |
| Сумісність з моделлю | Logan |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка авто | Logan |
Інформація для замовлення
- Ціна: 67 ₴



