Фільтр повітряного Logan (1,4 /1,6 8v) Kangoo,Symbol 1,4 круглий (WA6697)
314 ₴
- В наявності
- Код: B72656
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряного Logan (1,4 /1,6 8v) Kangoo,Symbol 1,4 круглий

Примінено на автомобілях: Logan,Kangoo,Symbol
Каталожний номер: WA6697
Виробник: WIX FILTERS
Доставка і оплата: Докладна інформація у розділі: Доставка та оплата
Купити фільтр повітряним Logan (1,4 /1,6 8v) Kangoo,Symbol 1,4 круглий (WA6697)
Купівля цього товару можна зробити поклавши товар у кошик, або по телефону у менеджера назвіть Код/Артикул B72656 або Каталожний номер: WA6697
Приєднатися до нас у розділі Контакти: Онлайнчат вам допоможе швидко отримати відповідь на питання, що вас цікавить.




Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | WA6697 |
| Виробник | WIX Filters |
| Країна виробник | Польща |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 91 мм |
| Внутрішній діаметр | 205 мм |
| Зовнішній діаметр | 265 мм |
| Сумісність з моделлю | Sandero, Solenza, Kangoo, Clio, Logan, Megane, Supernova |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Renault |
| Марка авто | Kangoo, Logan, Symbol |
Інформація для замовлення
- Ціна: 314 ₴



