Опора шаровая Logan,Sandero, Сlio ІІІ,Scenic ІІ, Megane ІІ (RE-BJ-2832)
485 ₴
- В наявності
- Код: B155551
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опора шаровая Logan,Sandero, Сlio ІІІ,Scenic ІІ, Megane ІІ

Примінено на автомобілях: Logan,Sandero,Сlio,Scenic,Megane
Каталожний номер: RE-BJ-2832
Виробник: MOOG
Доставка і оплата: Докладна інформація у розділі: Доставка та оплата
Купить Опора шаровая Logan,Sandero, Сlio ІІІ,Scenic ІІ, Megane ІІ (RE-BJ-2832)
Купівля цього товару можна зробити поклавши товар у кошик, або по телефону у менеджера назовите Код/ Артикул B155551 або Каталожний номер: RE-BJ-2832
Приєднатися до нас у розділі Контакти: Онлайнчат, Viber вам допоможе швидко отримати відповідь на питання, що вас цікавить.




Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | RE-BJ-2832 |
| Виробник | Moog |
| Країна виробник | США |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Місце встановлення | Передня права |
| Довжина | 46 мм |
| Висота | 46 мм |
| Розмір конуса | 18 мм |
| Тип кріплення | Під прес |
| Сумісність з моделлю | Twizy, Sandero, Largus, Scenic, Clio, Logan, Megane |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка авто | Logan, Megane, Sandero, Scenic, Сlio |
Інформація для замовлення
- Ціна: 485 ₴



