Втулка стабілізатора Matiz переднього важеля (CTR) (CVKD-13)
68 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- В наявності
- Код: B91628
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Втулка стабілізатора Matiz переднього важеля

Примінено на автомобілях: Matiz
Каталожний номер: CVKD-13
Виробник: CTR Южная Корея
Доставка і оплата: Докладна інформація у розділі: Доставка та оплата
Купити Втулка стабілізатора Matiz переднього важеля (CTR) (CVKD-13)
Купівля цього товару можна зробити поклавши товар у кошик, або по телефону у менеджера назвіть Код/Артикул B91628 або Каталожний номер: CVKD-13
Приєднатися до нас у розділі Контакти: Онлайнчат вам допоможе швидко отримати відповідь на питання, що вас цікавить.




Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | CVKD-13 |
| Виробник | CTR |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Сумісність з маркою | Daewoo |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Місце встановлення | Передня |
| Ширина | 42 мм |
| Висота | 42 мм |
| Внутрішній діаметр | 16 мм |
| Зовнішній діаметр | 36 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка авто | Matiz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 68 ₴



