Підшипник опори передньої стійки Lacetti, Nubira (Febi Bilstein) (01874)
202 ₴
- В наявності
- Код: B170719
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник опори передньої стійки Lacetti, Nubira

Примінено на автомобілях: Lacetti,Nubira
Каталожний номер: 01874
Виробник: Febi Bilstein Германия
Доставка і оплата: Докладна інформація у розділі: Доставка та оплата
Купити Підшипник опори передньої стійки Lacetti, Nubira (Febi Bilstein) (01874)
Купівля цього товару можна зробити поклавши товар у кошик, або по телефону у менеджера назвіть Код/Артикул B170719 або Каталожний номер: 01874
Приєднатися до нас у розділі Контакти: Онлайнчат вам допоможе швидко отримати відповідь на питання, що вас цікавить.




Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 01874 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Сумісність з маркою | Daewoo |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Товщина | 11 мм |
| Внутрішній діаметр | 16 мм |
| Зовнішній діаметр | 41 мм |
| Місце встановлення | Передній правий |
| Сумісність з моделлю | Calibra, Vectra |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка авто | Lacetti, Nubira |
Інформація для замовлення
- Ціна: 202 ₴



