Сайлентблок переднього важеля Aveo передній (CTR) (CVKD-34)
168 ₴
- В наявності
- Код: B83082
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок переднього важеля Aveo передній

Примінено на автомобілях: Aveo
Каталожний номер: CVKD-34
Виробник: CTR Южная Корея
Доставка і оплата: Докладна інформація у розділі: Доставка та оплата
Купити Сайлентблок переднього важеля Aveo передній (CTR) (CVKD-34)
Купівля цього товару можна зробити поклавши товар у кошик, або по телефону у менеджера назвіть Код/Артикул B83082 або Каталожний номер: CVKD-34
Приєднатися до нас у розділі Контакти: Онлайнчат вам допоможе швидко отримати відповідь на питання, що вас цікавить.




Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | CVKD-34 |
| Виробник | CTR |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Сумісність з маркою | Daewoo |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Місце встановлення | Передній |
| Довжина | 47 мм |
| Ширина | 31 мм |
| Висота | 31 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка авто | Aveo |
Інформація для замовлення
- Ціна: 168 ₴



