Сайлентблок переднього важеля Lacetti задній (Aplus) (18604AP)
384 ₴
- В наявності
- Код: B286232
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок переднього важеля Lacetti задній

Примінено на автомобілях: Lacetti
Каталожний номер: 18604AP
Виробник: Aplus Китай
Доставка і оплата: Докладна інформація у розділі: Доставка та оплата
Купити Сайлентблок переднього важеля Lacetti задній (Aplus) (18604AP)
Купівля цього товару можна зробити поклавши товар у кошик, або по телефону у менеджера назвіть Код/Артикул B286232 або Каталожний номер: 18604AP
Приєднатися до нас у розділі Контакти: Онлайнчат вам допоможе швидко отримати відповідь на питання, що вас цікавить.




Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 18604AP |
| Виробник | Aplus |
| Країна виробник | Китай |
| Сумісність з маркою | Daewoo |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Діаметр внутрішній | 12.2 мм |
| Діаметр зовнішній | 60 мм |
| Висота | 54.2 мм |
| Місце встановлення | Передній |
| Сумісність з моделлю | Rezzo, Nubira, Lacetti |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка авто | Lacetti |
Інформація для замовлення
- Ціна: 384 ₴



