Опора кульова 2101 низ (TC204) (Delphi)

Примінено на автомобілях: ВАЗ 2101,ВАЗ 2102,ВАЗ 2103,ВАЗ 2104,ВАЗ 2105,ВАЗ 2106,ВАЗ 2107
Каталожний номер: TC204
Виробник: Delphi США
Купить Опора кульова 2101 низ (TC204) (Delphi)
Купівля цього товару можна зробити поклавши товар у кошик, або по телефону у менеджера назвіть Код/ Артикул: B322783 або Каталожний номер: TC204
Доставка і оплата: Докладна інформація у розділі: Доставка та оплата
Приєднатися до нас у розділі Контакти: Онлайн чат вам допоможе швидко отримати відповідь на питання, що вас цікавить.




Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | TC204 |
| Виробник | Delphi |
| Країна виробник | США |
| Сумісність з маркою | ВАЗ |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Довжина | 75 мм |
| Ширина | 81 мм |
| Висота | 102 мм |
| Сумісність з моделлю | 2102, 2104, 2105, 2106, 2107 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка авто | ВАЗ 2101, ВАЗ 2102, ВАЗ 2103, ВАЗ 2104, ВАЗ 2105, ВАЗ 2106, ВАЗ 2107 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 425 ₴



