Підшипн.ступ.зад Aveo, Logan к-т (FAG) (713 630 300)
598 ₴/комплект
- В наявності
- Код: B189502
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипн.ступ.зад Aveo, Logan к-т

Примінено на автомобілях: Aveo
Каталожний номер: 713 630 300
Виробник: FAG Німеччина
Доставка і оплата: Докладна інформація у розділі: Доставка та оплата
Купити Підшипн.ступ.зад Aveo, Logan к-т (FAG) (713 630 300)
Купівля цього товару можна зробити поклавши товар у кошик, або по телефону у менеджера назвіть Код/Артикул BB189502 або Каталожний номер: 713 630 300
Приєднатися до нас у розділі Контакти: Онлайнчат вам допоможе швидко отримати відповідь на питання, що вас цікавить.




Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 713 630 300 |
| Виробник | Schaeffler FAG |
| Країна виробник | Німеччина |
| Сумісність з маркою | Daewoo |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Внутрішній діаметр | 25 мм |
| Зовнішній діаметр | 52 мм |
| Ширина | 37 мм |
| Сумісність з моделлю | Twizy, Spark, 19, Note, Safrane, Sandero, Super 5, 11, Clio, Logan, Megane, Micra |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Daewoo |
| Марка авто | Aveo |
Інформація для замовлення
- Ціна: 598 ₴/комплект



