Сайлентблок задньої балки Lanos (MOOG) (OP-SB-4068)
456 ₴
- В наявності
- Код: B81236
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок задньої балки Lanos

Примінено на автомобілях: Lanos
Каталожний номер: OP-SB-4068
Виробник: MOOG Німеччина
Доставка і оплата: Докладна інформація у розділі: Доставка та оплата
Купити Сайлентблок задньої балки Lanos (MOOG) (OP-SB-4068)
Купівля цього товару можна зробити поклавши товар у кошик, або по телефону у менеджера назвіть Код/Артикул BB81236 або Каталожний номер: OP-SB-4068
Приєднатися до нас у розділі Контакти: Онлайнчат вам допоможе швидко отримати відповідь на питання, що вас цікавить.




Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | OP-SB-4068 |
| Виробник | Moog |
| Країна виробник | Німеччина |
| Сумісність з маркою | Daewoo |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Місце встановлення | Задній правий |
| Діаметр зовнішній | 12.2 мм |
| Довжина | 48 мм |
| Висота | 75 мм |
| Сумісність з моделлю | Vectra, Espero, Nexia |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка авто | Lanos |
Інформація для замовлення
- Ціна: 456 ₴



