Радіатор двиг.Lanos Nissens з кондиціонером (NISSENS) (61654)
2 623 ₴
- В наявності
- Код: B246114
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор двиг.Lanos Nissens з кондиціонером

Примінено на автомобілях: Lanos
Каталожний номер: 61654
Виробник: NISSENS Данія
Доставка і оплата: Докладна інформація у розділі: Доставка та оплата
Купити Радіатор двиг.Lanos Nissens з кондиціонером (NISSENS) (61654)
Купівля цього товару можна зробити поклавши товар у кошик, або по телефону у менеджера назвіть Код/Артикул BB246114 або Каталожний номер: 61654
Приєднатися до нас у розділі Контакти: Онлайнчат вам допоможе швидко отримати відповідь на питання, що вас цікавить.




Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 61654 |
| Виробник | Nissens |
| Країна виробник | Данія |
| Сумісність з маркою | Daewoo |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Глибина ядра радіатора | 23 мм |
| Довжина ядра радіатора | 635 мм |
| Ширина ядра радіатора | 378 мм |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Конструктивні особливості | Без прокладки |
| Сумісність з моделлю | Sens |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка авто | Lanos |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 623 ₴



