Диск гальмівний задній (кратно 2) NIssan X-Trail (T30), (T31), Renault Koleos [292X62] (ROTINGER) (RT 20313-GL/T5)
2 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- Немає в наявності
- Код: 00-00037566
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний задній (кратно 2) NIssan X-Trail (T30), (T31), Renault Koleos [292X62]

Примінено на автомобілях: Koleos
Каталожний номер: RT 20313-GL/T5
Виробник: ROTINGER Польща
Доставка і оплата: Докладна інформація у розділі: Доставка та оплата
Купити Диск гальмівний задній (кратно 2) NIssan X-Trail (T30), (T31), Renault Koleos [292X62] (ROTINGER) (RT 20313-GL/T5)
Купівля цього товару можна зробити поклавши товар у кошик, або по телефону у менеджера назовите Код/ Артикул 00-00037566 або Каталожний номер: RT 20313-GL/T5
Приєднатися до нас у розділі Контакти: Онлайнчат, Viber вам допоможе швидко отримати відповідь на питання, що вас цікавить.




Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | RT 20313-GL/T5 |
| Виробник | Rotinger |
| Країна виробник | Польща |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Діаметр маточини | 172 мм |
| Висота | 62 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 114.3 мм |
| Тип | Вентильовані |
| Покриття дисків | Гальванічне покриття |
| Призначення | Задні колеса |
| Товщина | 16 мм |
| Сумісність з моделлю | Qashqai, G, Juke, 350Z, Koleos, X-Trail |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка авто | Koleos |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 ₴

![Диск гальмівний задній (кратно 2) NIssan X-Trail (T30), (T31), Renault Koleos [292X62] (ROTINGER) (RT 20313-GL/T5)](https://images.prom.ua/5790759792_w640_h640_disk-galmivnij-zadnij.jpg)
![Диск гальмівний задній (кратно 2) NIssan X-Trail (T30), (T31), Renault Koleos [292X62] (ROTINGER) (RT 20313-GL/T5)](https://images.prom.ua/5790759792_disk-galmivnij-zadnij.jpg)
