Диск гальмівний задній (кратно 2) Nissan X-Trail, Renault Koleos (CHAMPION) (562280CH)
1 950 ₴
- Готово до відправки
- Код: 00-00063881
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Диск гальмівний задній (кратно 2) Nissan X-Trail, Renault Koleos

Примінено на автомобілях: Koleos
Каталожний номер: 562280CH
Виробник: CHAMPION США
Доставка і оплата: Докладна інформація у розділі: Доставка та оплата
Купити Диск гальмівний задній (кратно 2) Nissan X-Trail, Renault Koleos (CHAMPION) (562280CH)
Купівля цього товару можна зробити поклавши товар у кошик, або по телефону у менеджера назовите Код/ Артикул 00-00063881 або Каталожний номер: 562280CH
Приєднатися до нас у розділі Контакти: Онлайнчат, Viber вам допоможе швидко отримати відповідь на питання, що вас цікавить.




Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 562280CH |
| Виробник | Champion |
| Країна виробник | США |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Висота | 62 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 114.3 мм |
| Тип | Вентильовані |
| Товщина | 16 мм |
| Конструктивні особливості | Без болтів/гвинтів |
| Сумісність з моделлю | Qashqai, Alphard / Vellfire, G, Juke, Koleos, X-Trail |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка авто | Koleos |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 950 ₴



