Диск гальмівний задній Renault Koleos 2.0, 2.5 (08-), Nissan Qashqai, X-Trail 1.6, 2.0, 2.2 (03-) (NISSHINBO) (ND2003K)
2 126 ₴
- Готово до відправки
- Код: 00-00010025
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Диск гальмівний задній Renault Koleos 2.0, 2.5 (08-), Nissan Qashqai, X-Trail 1.6, 2.0, 2.2 (03-)

Примінено на автомобілях: Koleos
Каталожний номер: ND2003K
Виробник: NISSHINBO Японія
Доставка і оплата: Докладна інформація у розділі: Доставка та оплата
Купити Диск гальмівний задній Renault Koleos 2.0, 2.5 (08-), Nissan Qashqai, X-Trail 1.6, 2.0, 2.2 (03-) (NISSHINBO) (ND2003K)
Купівля цього товару можна зробити поклавши товар у кошик, або по телефону у менеджера назовите Код/ Артикул 00-00010025 або Каталожний номер: ND2003K
Приєднатися до нас у розділі Контакти: Онлайнчат, Viber вам допоможе швидко отримати відповідь на питання, що вас цікавить.




Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | ND2003K |
| Виробник | Nisshinbo |
| Країна виробник | Японія |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Висота | 62 мм |
| Діаметр маточини | 172 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 114.3 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 12.8 мм |
| Тип | Вентильовані |
| Товщина | 16 мм |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Конструктивні особливості | Без колісних шпильок |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка авто | Koleos |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 126 ₴



