Диск гальмівний передній (кратно 2) Nissan Primastar, Opel Vivaro, Renault Trafic II [305X50] (ROTINGER) (RT 20062-GL/T5)
3 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- Немає в наявності
- Код: 00-00036873
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Диск гальмівний передній (кратно 2) Nissan Primastar, Opel Vivaro, Renault Trafic II [305X50]

Примінено на автомобілях: Trafic
Каталожний номер: RT 20062-GL/T5
Виробник: ROTINGER Польща
Доставка і оплата: Докладна інформація у розділі: Доставка та оплата
Купити Диск гальмівний передній (кратно 2) Nissan Primastar, Opel Vivaro, Renault Trafic II [305X50] (ROTINGER) (RT 20062-GL/T5)
Купівля цього товару можна зробити поклавши товар у кошик, або по телефону у менеджера назовите Код/ Артикул 00-00036873 або Каталожний номер: RT 20062-GL/T5
Приєднатися до нас у розділі Контакти: Онлайнчат, Viber вам допоможе швидко отримати відповідь на питання, що вас цікавить.




Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | RT 20062-GL/T5 |
| Виробник | Rotinger |
| Країна виробник | Польща |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Висота | 49.8 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 118 мм |
| Тип | Вентильовані |
| Покриття дисків | Гальванічне покриття |
| Призначення | Передні колеса |
| Товщина | 28 мм |
| Сумісність з моделлю | Vivaro, Trafic, Primastar |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка авто | Trafic |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 ₴

![Диск гальмівний передній (кратно 2) Nissan Primastar, Opel Vivaro, Renault Trafic II [305X50] (ROTINGER) (RT 20062-GL/T5)](https://images.prom.ua/5790759792_w640_h640_disk-galmivnij-perednij.jpg)
![Диск гальмівний передній (кратно 2) Nissan Primastar, Opel Vivaro, Renault Trafic II [305X50] (ROTINGER) (RT 20062-GL/T5)](https://images.prom.ua/5790759792_disk-galmivnij-perednij.jpg)
